Loading...

Ubiquiti Networks UF-MM-1G netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

19.00

0.0/5

Ubiquiti Multimode network transceiver module 1250Mbit/s

Ubiquiti Networks UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}